100 nejkrásnějších lidí světa – známe je!

Napsal

100 nejkrásnějších lidí světa - známe je!Zajímalo by vás, které slavné osobnosti čelí díky světu showbyznisu největšímu obdivu a jsou považovány za vzory? Na obálce nejnovějšího vydání známého magazínu People, který představil svůj žebříček 100 nekrásnějších lidí světa, je herečka Christina Applegate.

Sedmatřicetiletá blondýnka si získala obdiv veřejnosti poté, co se nesnažila tajit boj se zákeřnou nemocí – rakovinou prsu a v červenci roku 2008 podstoupila dvojitou operaci. Christina Applegate, která má za sebou i rekonstrukční chirurgický zákrok prsů uvedla pro magazín People, že bylo pro ni příliš těžké vidět se nahá.

“Už nevypadáte jako předtím a nikdy nebudete. Vaše část těla je nenávratně pryč … Je to však rozhodnutí, které děláte, abyste si zachránili život,” vysvětlila Američanka, která se na seznamu nejkrásnějších lidí časopisu People objevila už potřetí.

Nováčky ve stovce jsou například: americká první dáma Michelle Obama, lamač dívčích srdcí Robert Pattinson, jeho herecká partnerka z filmu “Soumrak” (2008) Kristen Stewart, teenegerské hudební idoly Nick a Joe Jonas nebo hvězdy filmu s osmi Oskary  “Milionář z chatrče” (2008) Dev Patel a Freida Pinto.

V seznamu však nechybí ani “starší” favoriti jako George Clooney, Angelina Jolie, Brad Pitt či Halle Berry.
Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *