Štíhlá a hubená jedna dvě

Napsal

Máte nenasytné bříško, které by pořád jedlo? Nezoufejte, nic není ztraceno, protože jsme pro vás připravili ideální řešení. Zkuste něžný půst,“ jistě vás nezklame.

Co znamená : držet „půst“

Půst je ověřená metoda vnitřní očisty organismu. I když v první řadě nejde o hubnutí, člověk, který drží půst, zaznamená úbytek na váze (přibližně 2 kg za týden). V tomto období čerpá organismus z dlouho uložených rezerv. Přitom se nejčastěji odbourávají tukové polštářky na břiše a bocích, urychluje se látková výměna a vylučují se jedy z těla.

Štíhlá pomocí půstu

Na rozdíl od mnohatýdenní léčebné hladovky můžete při „něžném půstu“ denně zkonzumovat 2 050 kJ ve formě šťáv, polévek, ovoce, mléka nebo čaje. Je to o hodně příjemnější i zdravější forma hubnutí. Její výhoda spočívá v tom, že nezatěžuje trávicí ústrojí a účinkuje dokonce už při jednodenní kúře. Pravdou zůstává, že tyto jednodenní kúry se však musí pravidelně opakovat (nejméně jednou za týden).

Čaj a půst

Klasická zeštíhlující kúra má blahodárný účinek na psychické uvolnění, vnitřní pročištění a účinně se podílí i na odbourávání tukových polštářků. Tento druh půstu je založeny na tekuté stravě a ve formě bylinkových a ovocných čajů slazených medem a silně zředěných ovocných a zeleninových šťáv. Nesmíte však zapomenout pít i hodně minerální vody. K obědu si dopřejte 2 talíře čistého zeleninového vývaru bez příloh. Když se budete cítit unavená, dejte si šálek plnotučného mléka.

Mléko a půst

Tato lahodná zkrášlující kúra se zaměřuje na pročištění střev a odbourání uložených tukových rezerv pomocí kravského a sójového mléka a sušených žemlí. Pšeničné pečivo nechte dva dny odležet, pak ho nakrájejte na plátky a snězte. Sousta zapíjejte menším množstvím mléka. Pečivo doporučujeme jíst 3x denně, abyste se jen lehce nasytila. Při tomto druhu půstu je dovoleno pít jakékoliv množství minerální vody, bylinkového a ovocného čaje. Jednou denně si dopřejte zeleninový vývar a vychutnejte si ho pomalu po jednotlivých doušcích.

Šťávy a půst

Pitná kúra je zaměřená na snížení váhy a posílení imunitního systému. Za jeden den byste měla vypít 150 ml šťávy z léčivých bylinek a 300 ml ovocných a zeleninových šťáv, čerstvě vymačkaných. Povolené jsou také neslazené koncentráty bez přídavných konzervačních látek. Šťávy si rozdělte na 3 až 5 porcí denně. Pokud je jejich konzistence příliš hustá, zřeďte je vodou a jezte lžící. Každý doušek pořádně poválejte v ústech, abyste vyburcovala tělo k rychlejší látkové výměně. Na zapití se hodí neomezené množství minerální vody, ovocné čaje i zeleninové vývary.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *