Móda pro boubelky trochu jinak

Napsal

Boubelky trochu jinakChcete si rychle koupit něco „trendy“ na sebe, ale jste plnoštíhlá? Tenhle problém se zdá být minulostí, tuzemská dobře kombinovatelná móda je zde…

Nebojte se barev

Na oblečení se nemusíte obávat ani výraznějších barev či aktuálních detailů. Vyzkoušejte například vzorované kalhoty a proužkovaný kabátek. Pokud nejste studeně konzervativní a máte zdravé sebevědomí, určitě se v tomto modelu najdete.

Podélné členění

Střih pomáhá optickému zúžení celé postavy, manšestrový frak decentně zakryje zadeček, hluboký výstřih topu se stojáčkem naopak prodlouží horní partie. Pomohou i vzorované „švy“ kalhot.

Trendové prvky

Potisky s logy, písmeny a číslicemi – proč ne? Ale jen na menší ploše. Nabízíme delší sukni s podélným členěním a top bez rukávů potištěný na zadní části.

Ohrnuté manžety

Plnoštíhlým vyšším ženám se doporučují zkrácené typy kalhot. Ty z dlouhých manšestrových změníte rychle ve tříčtvrteční, navíc s výrazně barevnou manžetou. Dalším dobrým tipem je kabát ke kolenům a vázačkou s odepínací vatovou vložkou.

Šaty versus kalhoty

Kombinace propínacích šatů s nýtky v délce ke kolenům a kalhot vypadá výtečně. Své udělají i detaily: stojáček vedle výstřihu do véčka či dvojí možnost umístění pásku ve dvojitém poutku. Bavlněný model se dá běžně prát v pračce.

Jemný proužek

Nepříliš silný proužkovaný vzor, navíc v neutrálních různě béžových odstínech, vytváří ideální základ pro četné variace kalhotového kostýmu. A top si klidně pak dopřejte ve výrazné módní barvě.

Vázačka za pás

Velmi jednoduchý střih pláště s velbloudím odstínem, krytým zapínám a stojáčkem má unikání nepravidelný potisk. Lišty kapes i lesklý pásek jsou v kontrastní černé barvě, vázačka sedí nad úrovní běžného tvarovaného pasu – a přispívá k zeštíhlení linie postavy. Plášť můžete doplnit rukavicemi ve stejném vzorku.

Tipy na proměnu oblečení:

Látky s leskem : můžete si je dopřát, ale využívejte je pouze na místech, která nejsou obepnutá.
Osvědčené detaily : košile, haleny a tuniky s vázačkou nebo se zavinovacím efektem můžete snadno povolovat a utahovat podle vaší potřeby.
Do společnosti : pro plnoštíhlé jsou vhodné látky s filtry (lámou světlo a nezvětšují objem).
Princip vrstvení : hra s různou délkou materiálů přináší výsledek v optickém zeštíhlení.

Share

Recommended Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *