Jak mít sexy stehna?

Napsal

Jak mít sexy stehnaPo celý rok se vyplatí mít pevná stehna navíc pěkně tvarovaná. Nikdy nevíte, kde je budete ukazovat. Přitažlivost těchto partií těla bývá také velmi často snem mnoha dívek a žen. Málokteré příroda nadělila sexy stehna, s jejichž konečnou podobou se nemusely pravidelně trápit v posilovnách. Ani cvičení není všemocné. Na viditelné výsledky musí být žena trpělivá a nějaký čas to trvá. Jaký je tedy recept na sexy stehna?

Soustřeďte se raději na svá lýtka

Možná vás současný tvar stehen deprimuje, ale zkuste svou pozornost přeorientovat na lýtka. Ta mohou být krásně tvarovaná, svalnatá a hladká. Nehezká stehna mohu též vyvolat pocit, že vám nesluší minisukně. To je ale lež jako věž. Navíc tyto bludy šíří lidé, kteří spokojeností s vlastním tělem nemohou příliš plýtvat. Na druhou stranu se nesnaží tento stav změnit. Nenechte se unést kritikou stehen. Možná však nevíte, že stehna a lýtka nemusí nutně vypadat stejně. Pokud máte krásná lýtka, pak je určitě ukazujte v sukních, šatech i kraťasech, jež končí těsně nad koleny.

Skryjte „nožní“ nedostatky

Někdy se ke trápení se stehny přidají i starosti s objemnějším pozadím. Nebojte, pomoci lze i od horších nedostatků. Větší zadeček skryjete tím, že veškeré oblečení sjednotíte buď do stejného odstínu, nebo lépe barvy. Pozor, pokud si myslíte, že vsadíte na černou, pak byste si spíše uškodili. Černá sice zeštíhluje, ale je fádní. Zkuste tmavě hnědou, červenavě hnědou či vzor svislých proužků. Kalhoty vám ale musí dokonale sedět. Vyvarujte se tedy případného zařezávání i přílišné volnosti. Stehna opticky zeštíhlí také kalhoty s rozšířenými nohavicemi. Úplně se však vyhněte střihu typu „mrkváče.“

Co s potícími se stehny

Kapičky potu se na stehnech mohou objevit nejen v letním období, ale i při podzimním teplu či v zimě, když se pohybujete v přetopené místnosti. Mokrá stehna jsou velice nepříjemný problém, lze ho však celkem snad vyřešit. Následným opruzeninám (vyrážce) se spolehlivě vyhnete tím, že na citlivá místa nanesete dětský pudr, který snižuje tření stehenní pokožky o sebe. Dále můžete na postižené oblasti aplikovat antiperpirant, tuhý deodorant používejte pouze v nouzi. Odborníci radí volit nejlépe tekuté či gelové antiperspiranty, aby se lépe roztíraly a hlavně vstřebávaly. Jako poslední si můžete pořídit kalhotky s nohavičkou, které se navíc v letošním roce vrací zpátky do módy.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *