Inspiration Style: Kristen Stewart

Napsal

Inspiration Style: Kristen StewartSnažíte se marně najít v hloučku známých osobností tvář, díky které byste se mohly inspirovat a změnit tak váš (večerní) šatník. Nevíte co na sebe? Díky tomuto článku se můžete inspirovat stylem, v nynější době velmi oblíbené herečky Kristen Stewart. Oslňte stejně, jako to dělá ona!

Inspirování podle hvězd: Kristen Stewart

Tato mladá herečka vždy sázela především na jednoduchost a ať tomu budete věřit,nebo ne – ani s líčením to nikdy příliš nepřeháněla. V jednom z rozhovoru dokonce prohlásila, že na akci přeci nejde o to, jak vypadá, jde o to, aby se vůbec zúčastnila. A nám se její přístup velmi líbí. Nikdy to nepřeháněla s doplňkami ani do posledního puntíku laděných šatů. Vždy je sama sebou. Zkuste se od ní inspirovat a zkliďte stejný úspěch, jako ona!

Kristen Stewart v Dolce & Gabbana

Na slavnostní události předávání cen 2010 MTV Movie Awards se herečka ukázala v jednoduše střižených šatech dvojího provedení. Vsadila na metalické barvy a decentní líčení, díky čemu se jednochost stala vusnou originalitou.

Kristen Stewart v róbě návrhářky Monique Lhuillier

Při příležitosti oslavy 82. výročí předávání cen Akademie Awards, se Kristen zúčastnila Vanity Fair Oscar Party, kde vsadila především na jednoduchou eleganci a oblékla se do námořnické modré róby z dílny talentované návrhářky Monique Lhuillier. Fakt, že nic se nemá přehánět zdůraznila dokonale. Jediný šperk, který si na tuto příležitost vzala byl stříbrný náramek, který celý večerní look krásně doladil. Bravo!

Kristen Stewart v kolekci Rock and Republic

Proč občas veřejnost trochu nepřekvapit a vyjít si v něčem, co budí pozornost. Stewart zde vsadila na taktiku „dva světy“. Šaty s kovovými hroty budí dojem rockové star, přičemž bílé tílko laděné s černým sáčkem zase celkový outfit „zjemňují“. Ve stylu „drsná chic“ Kristen zazářila na 2009 Teen Choice Awards.

Kristen Stewart v šatech Yigal Azrouël

Dívčí look herečka zdůraznila na 18.ročníku předávání cen 2009 MTV Movie Awards, kde si oblékla šaty od Yigal Azrouël. Svému stylu však zůstala věrná a obohatila ho (místo lodiček!!) o pár nefalšovaných Conversek.

Kristen Stewart jako blonďatá sexbomba

Opravdu se na fotku této bloďaté krasavice nemůžete vynadívat?Možná vás překvapíme, ale ANO, je to pořád jedna a ta samá Kristen! Na chvíli se oblékla za hodnou holčičku, obarvila si hřívu na blond a výsledek? Jednoduše úžasný!

Kristen Stewart v Hervé Léger by Max Azria

V roce 2009 zdobila herečka červený koberec na premiéře filmu „Adventureland“ od společnosti Miramax, přičemž se oblékla do přiléhavých sexy šatů z dílny Maxe Azrii. Opět – jednouché a sexy!

Kristen Stewart v šatech od Elie Saab

Na filmovém festivalu v Los Angeles, ce prostřednictvím premiéry Twillight Ságy: Eclipse Kristen ukázala v bílých šatech, kde zdůraznila trend alá „jedno rameno“. Pokud herečku vidíme ve filmech pouze v tmavém oblečení, pro některé může její look „labutě“ připadat velmi neobvyklý. U nás má však palec nahoru.

Kristen Stewart v Marchesa

Premiéra Eclipse se konala i v Římě, kde herečka omámila přítomné fanoušky černou róbou z nejnovější kolekce dílny Marchesa, přičemž největší obdiv získala velká černá květina ( květiny jsou nyní opravdu trendy!). Střihem byly šaty pro Kristen jako dělané a pohádkově vhodné pro tématiku filmu.

Kristen Stewart v šatech Emilio Pucci

Na New Yorké premiéře filmu „The Runaways“, kde si zahrála spolu s Dakotou Fanning, si Kristen oblékla šaty z dílny návrháře Emilia Pucciho. Róbu poté obohatila o podpatky z dílny Sergia Rossio. Díky tomuto looku dokonale dokázala, že i sexy šaty mohou vypadat elegantně a nenuceně.

Kristen Stewart : A přesně to, co ona miluje!

Kristen se spolu s Taylorem Lautnerem a Robertem Pattinsonem zúčastnila tiskové konference v hotelu Hilton San Diego Bayfront Hotel, kde se ukázala v outfitu alá “ to co se mi nejvíce líbí“. Kristen zde byla opravdu ve svém živlu a nejde přehlédnout, že i když má na sobě jen obyčejné džíny a kostkovanou košili, je to pořád Kristen!

[nggallery id=81]

Share

Recommended Posts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *