Rozlučka se svobodou, to musí být tóčo!

Napsal

Loučení se svobodou, zásnuby a svatba – úžasné životní období ženy. Pokud se vaše nejlepší kamarádka chystá vplout do svazku manželského, stojíte před velkou výzvou – uspořádat tu nejlepší párty v jejím životě. Inspirujte se, jak taková rozlučka se svobodou může vypadat a nezapomínejte na důležité body.

Organizační plán

Rozlučka se svobodou vyžaduje více než precizní přípravu. Určitě se neobejde bez průzkumu. Sežeňte posilu – seznamte se s dalšími blízkými kamarádkami, abyste společně mohly připravit rozlučku snů. Plánování se možná neobejde bez žhavých diskusí, ale výsledek bude stát za to!

1) Nejprve si určete den D a čas.

2) Rozhodněte, zda se rozlučka bude konat na jednom místě nebo se budete přesouvat

3) Slaďte oblečení – zvolte barvy pro družičky i pro nevěstu.

4) Program rozlučky

Tyto 4 zásadní body byste měli mít neustále na paměti, dohodnout se na něm s ostatními kamarádkami nevěsty a pak můžete začít ladit detaily.

Místa konání

Rozhodněte se, jestli chcete chodit po barech, uspořádat přátelskou oslavu na zahradě s překvapením nebo víte, že vaše kamarádka spíše upřednostňuje klid a relax. Určitě se řiďte přáním nevěsty, protože ona si to přeci musí užít ze všech nejvíc.

Pokud je opravdu spíše klidné povahy, vyberte wellness v horách nebo víkend ve vinném sklípku. V opačném případě, tedy pokud si nevěsta přeje rozloučení v plné parádě, naplánujte do detailu tour de bar nebo uspořádejte třeba zahradní oslavu.

Tip: Skvělé doplňky na všechny oslavy najdete například v papírnictví Pavlík.

Co všechno budete potřebovat

Jak už bylo zmíněno, měly byste mít stejné doplňky s tématikou rozlučky a nápisy jako „Bride to be“. Na každé oslavě by měly být rozhodně nafukovací balonky, dort a alkoholické i nealkoholické nápoje.

Při domácí oslavě vsaďte na plastové nádobí, abyste měli jistotu, že se nic nerozbije. A v konečné řadě – na každé takové oslavě by nemělo chybět překvapení večera. Většina nevěst si vybírá striptéra, dejte si však pozor, tato překvapení nejsou pro každou nevěstu. Hodně štěstí při plánování!

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *