Problémy s erekcí nebo předčasnou ejakulací? Řešte je včas!

Napsal

Potíže spojené se sexuálním životem mohou postihnout muže různého věku. S přibývajícími roky se jedná zejména o problémy fyziologického charakteru, kdy cévy nejsou schopny dostatečně zásobovat topořivá tělíska, a tak nedojde k dostatečné erekci. U mladších mužů to pak mohou být zejména problémy spojené s psychologickou stránkou lidského života, jako je třeba stres. Problémům obvykle neprospívá ani nadměrná konzumace alkoholu nebo kouření.

Problémy s erekcí

Problémy s erekcí

Jak řešit erektilní dysfunkci?

V prvé řadě je pochopitelně vhodné odhalit pravou příčinu problémů, proto by naše veškeré kroky měly vždy vést nejprve k lékaři. Je také dobré návštěvu lékaře neodkládat, protože drobné projevy se mohou časem zhoršovat a každé obtíže je dobré podchytit v jejich raném stádiu. Je tak vyšší šance na jejich léčení. Pokud vás trápí problémy s erekcí, tak lékaři zpravidla předepíší některý z léků. Takový lék nejen že fyziologicky zajistí erekci, ale může mít účinek také na psychiku jedince, kdy mu navrátí ztracenou sebedůvěru. Řada takových léků má ale určité vedlejší účinky. Na trhu však existuje řada čistě přírodních preparátů, které obsahují výtažky z rostlin:

  • Tribulus terrestris
  • Ženšen pravý
  • Maca

Zde patří rozhodně mezi pozitivní skutečnosti, že vedlejší účinky tady nenajdete. Je to jedna z možností, kterou lze vyzkoušet, pokud nejste příznivci pojídání prášků. Vždy však platí, že také zde je dobré se poradit s lékařem.

Co stojí za předčasnou ejakulací?

Toto je další fenomén, který souvisí se sníženou sexuální výkonností. Je to problém, který jednak postihuje samozřejmě mladé nezkušené muže, ale pokud potíže přetrvávají, jedná se již o sexuální disfunkci. Pokud se ptáte, jak řešit předčasnou ejakulaci, tak je třeba opět identifikovat příčiny. Nemusí to být pouze psychika, ale také třeba krátká uzdička, zápal močových cest nebo dědičné predispozice. Řešením opět může být řada přípravků na přírodní bázi, které podporují zdravý sexuální život, podobně jakou u potíží s erekcí.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *