Okořeňte svůj uvadající sexuální život

Napsal

Páry, které spolu na hromádce žijí již notnou řádku let mohou dospět do fáze, kdy jejich sexuální život začne stagnovat. Není se vlastně čemu divit. Doba, kdy se teprve poznávali a všechno bylo nové už je dávno pryč a veškerá důležitá poprvé již mají za sebou. To se na sexuálním životě dokáže skutečně výrazně podepsat. Touhu vystřídá rutina, rutinu zas absolutní útlum. Pokud se v téhle fázi právě teď se svým milovaným protějškem nacházíte, nebo se do ní naopak nikdy dostat nechcete, měli byste přemýšlet nad způsoby, jak svůj sexuální život něčím okořenit.

sexuální život

sexuální život

Jak okořenit uvadající sexuální život?

  • hraní rolí
  • netradiční místa pro sex
  • sexuální hračky

Mnoho párům pomáhá k navození správné sexuální atmosféry imitování různých rolí. Žena se například může pro následující chvíle potěšení stát uklízečkou, učitelkou nebo chůvou. Muži zas aktivně imitují policisty, hasiče a další záslužná povolání. Záleží čistě na vaší a partnerčině fantazii. Každého z nás dokáže rozpálit něco jiného.

Pokud vás irituje provozovat sexuální styk neustále v pohodlí postele, zkuste partnerku přemluvit k nějakému netradičními umístění. To můžete provést buď v rámci vašeho bydlení a nebo někde mimo něj, což dokáže sexuální apetit opravdu povzbudit.

Jestli byste rádi zašli ještě dál, určitě se vyplatí zakoupit nějaké sexuální pomůcky, kterých se dnes na trhu vyskytuje celá řada. Sex shop nabízí svým zákazníkům ukojení všech jejich fantazií. Se širokou nabídkou sexuálních produktů se nikdy nudného pohlavního styku již nemusíte obávat.

Jak podpořit erekci?

Muži by určitě rádi využili možnost, jak dosáhnout té nejkvalitnější erekce, která uspokojí je i partnerky. Vakuová pumpa učiní ze sexu naprosto nezapomenutelný zážitek, který pak budete chtít neustále opakovat znovu a znovu.

Sexuální oblast nikdy nenabízela tolik možností jako právě dnes. Využijte je stejně jako mnoho spokojených párů před vámi.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *