Kožená taška nebo peněženka jako ideální dárek pro vašeho partnera

Napsal

Blíží se vám výročí nebo zkrátka jiná významná příležitost? Potom si určitě připravte pro svého partnera nějaký stylový dárek. Pokud hledáte skutečně něco luxusního, lze doporučit jako správnou volbu zamířit mezi kožené výrobky. Jestliže si navíc váš partner potrpí na pocit luxusu, určitě mu uděláte radost s pánskou taškou či peněženkou z kvalitní italské kůže.

Pánská taška na rameno

Pánská taška na rameno

Moderní pánské tašky

Při výběru moderní pánské tašky rozhodně zohledněte styl vašeho partnera. Co se mu líbí a co rád nosí. Zohledněte také to, jak moc jej ovlivňují módní trendy. Pánské kožené tašky totiž můžete vybírat v mnoha provedeních, a tak si vybere rozhodně každý. Mezi nejčastější typy tašek, které jsou zároveň velmi moderní, patří:

  • Tašky na rameno
  • Aktovky
  • Spisovky
  • Ledvinky

Velmi moderní a univerzální jsou jednoznačně tašky přes rameno, tzv. crossbody, které existují v mnoha rozměrech. Většina mužů si její velikost vybírá podle toho, co v ní potřebuje nosit. Pro nošení nejnutnějších drobností postačí taška menších rozměrů, v případě, že je zde potřeba nosit tablet nebo notebook, je ideální uzpůsobit velikost právě podle toho. Tehdy už se většinou jedná o tašky, do kterých lze umístit list papíru velikosti A4.

Pokud si myslíte, že váš partner ocení spíše něco byznysového, můžete zvolit klasické aktovky nebo spisovky. Ty jsou skvělým dárkem pro ty pravé elegány. Na opačném konci jsou zase ledvinky, které zažívají velký návrat a ocení je každý, kdo hltá poslední módní trendy.

Pánskou peněženkou nic nezkazíte

Pokud si netroufáte na výběr kožené tašky, protože si myslíte, že se svému partnerovi netrefíte do vkusu, můžete zkusit pánskou peněženku. Také pánské peněženky ale existují v mnoha provedeních, takže si hlavně dávejte pozor třeba na to, zda partner ještě nosí u sebe mince anebo už nikoliv. Takovou přihrádku na mince totiž už řada peněženek vůbec neobsahuje.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *