Hledáte luxusní oblečení na motorku? Volte kvalitu, která vás ochrání, a ještě vypadá stylově

Napsal

Při volbě oblečení na vašeho jednostopého krasavce je samozřejmě potřeba zohlednit nejen kvalitu, ale také celkový stupeň ochrany, které poskytuje svému nositeli. V dnešní době přitom není vůbec žádný problém si vybrat oblečení, které splňuje náročné podmínky pro jízdu na motorce, a zároveň vypadá stylově. Pojďme na několik tipů, jaké oblečení na motorku zvolit.

Oblečení na motorku

Oblečení na motorku

Široký výběr v mnoha kategoriích

Není asi žádnou novinkou, že motocyklové oblečení můžete nakoupit také na internetu, a to pochopitelně za velmi výhodné ceny, jak je u e-shopů zvykem. Prodej moto oblečení v obchodě Moteam nabízí velmi široký sortiment v mnoha kategoriích, kde si vyberou ženy i muži. Mezi nejoblíbenější druhy oblečení patří:

  • Bundy
  • Nohavice
  • Kombinézy
  • Rukavice
  • Boty

Všechny tyto kategorie oblečení, případně jejich kombinace, jsou naprosto nepostradatelné pro každého motorkáře. Můžete zvolit samostatné bundy a samostatné nohavice, pro ženy jsou zde speciální legíny na motorku. Nebo naopak můžete být příznivci kompletní kombinézy, která se hodí zejména na silniční stroje. Samozřejmě nesmějí chybět ani rukavice.

Kvalitativní charakteristiky motocyklových bot

Nedílnou součástí motocyklového oblečení jsou ale také boty. Na jejich výběr se rozhodně nesmí zapomínat a je potřeba se mu důkladně věnovat. Pokud se například rozhodnete vybrat boty Forma, můžete se zpravidla spolehnout na výrobek vysoké kvality s důrazem na pohodlí. Jako materiály jsou používány vysoko jakostní semišové kůže, podrážky jsou gumové s odolností proti mastnotě a oleji. Špička má kvalitní výztuhu a vnitřní strana zpevnění, přesně jak to od motocyklových bot očekáváte. Obvod horní části boty je polstrovaný, aby se zvýšil komfort. Mnohé modely také disponují reflexními prvky. Důležitý je také vnitřek boty a vyměnitelná antibakteriální stélka.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *