Nicole Scherzinger je opět single!

Napsal

Nicole Scherzinger je opět single!Zpěvačka dívčí skupiny Pussycat Dolls Nicole Scherzinger (31) se podle zahraničních médií rozešla s partnerem Lewis Hamilton (24).  Událo se tak krátce před začátkem Velké ceny F1 v italské Monze.

Aktuální mistr světa si během závodu počínal velmi dobře, ale v posledním kole sjel kolem z trati, dostal se do smyku a touto školačkou chybou se připravil o třetí místo v závodech. Je dost možné, že za tento kolaps mohla právě Nicole, která mu zřejmě celý čas vrtala v hlavě.

Dvojice tvořila pár od roku 2007 a Nicole se nebránila ani otázkám týkajícím se sňatku. „Jestli se za něho vdám? Rozhodně ano a členky  Pussycat půjdou určitě za družičky, “ takto mluvila Nicole o vztahu ještě nedávno. Dnes však už tato slova neplatí.

Příčinou rozchodu jsou podle informací portálu Sunday Mirror požadavky ze strany Nicole. Černovláska toužila po rodině a chtěla se konečně usadit, s čímž o sedm let mladší Brit nesouhlasil. Právě svatba tak byla kamenem úrazu. Zdroj blízký talentovanému pilotovi tvrdí, že Lewis nechtěl vkročit do dalšího „levelu“. Je příliš mladý na zasnoubení a také netouží ještě po dětech.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *