Mischa Barton si z pár kil navíc nic nedělá!

Napsal

Mischa Barton si z pár kil navíc nic nedělá!Krásná herečka Mischa Barton se objevila na nejnovějším britském vydání časopisu Cosmopolitan jako cover girl, a aby toho nebylo málo, spolu s pózováním také prozradila, že nechápe lidi, kteří posuzují člověka pouze podle toho jak vypadá a zda má žena celulitidu. Téměř rok po tom, co byla Mischa nařknuta bulvárem a mnoha médii za to, že výrazně nabrala na své hmotnosti, tentorkát konečně osvětlila situaci a sama řekla svůj názor.Barton, která je nejvíce známá z oblíbeného seriálu „O.C California“ v roli Marissy musela minulý rok čelit mnoha naražkám na svoji postavu, jelikož ji pár paparazzů vyfotilo s pomerančovou kůží na stehnech.

„Jistě, existují vůbec důležitější problémy, než zda má někdo celulitidu? Nechápu lidi, kteří hledají na ostatních špatné věci. Proč se tím zatěžovat?! Vím, že je to lidská vlastnost chtít najít tyto nedostatky na ostatních, ale přijde mi to celkem povrchní.“

Seriálová hvězda navíc v poslední době svoji váhu údajně opět snížila z vyhovující velikosti 12 na 6 a 8. Barton však řekla, že to bylo z důvodu jejího rozchodu s přítelem a kytaristou Tylorem Lockem.

„Jediný způsob, jak být šťastný a v pohodě se vším všudy je přijmout to, co máte. Každý má na své tělo mnoho otázek, ale já jsem si tím svým už jistá. Jsem šťastná a zdravá,“ dodala.Kromě toho, že ze své postavy Mischa opravdu komplexy nemá, dále přiznala, že stejně jako mnoho dalších žen trpí nedostatky.

„Myslím, že většina lidí bere celebrity jako ty osoby s perfektním životem. Ale tak to není. Místo toho bychom se měli zaměřit na to, že vaše rodina a přátelé Vás vidí jako skvělou osobu.“

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *