Heidi Klum čeká čtvrté dítě!

Napsal

Heidi KlumPřesně tak. S hollywoodskými těhulkami jen tak hned neskončíme. Po Angelině Jolie se na veřejnost totiž dostala další pikantnost jedné celebrity, která Vás určitě bude zajímat. Pětatřicetiletá supermodelka Heidi Klum je totiž opět těhotná a abychom Vám v tom nedělali zmatek, jedná se o její čtvrté dítě, které čeká se zpěvákem Sealem.Ještě nedávno byly tyto zprávy oficiálně nepotvrzené, ale už jsme se konečně dočkali, jelikož sám Seal Heidino těhotenství potvrdil. Před jedním hotelem v New Yorku,kde se zpěvák objevil v rámci svého turné byl otázán: “ Čeká Heidi další dítě? „, nacož odpověděl: „Ano, já a Heidi čekáme další dítě.“

Klum ho také povzbuzovala na jeho koncertě při písničce „Change Is Gonna Come“, na který vzala modelka i své tři děti-dceru Leni (5), kterou má s Flaviem Briatorem a dva syny-Henryho a Johana. Magazín In Touch navíc ve středu, 15.dubna zveřejnil, že Heidi je konkrétně ve čtrtém měsíci těhotenství.

„Vypadá to, že Heidi je tak ve čtvrtém měsíci těhotenství. Na internetu se objevily náčrty překreslené couture róby, z nichž se ukázalo, že potřebuje více místa pro břísko, ale obrázky byly po chvílí rychle staženy,“ uvedl zdroj.

Heidi Klum však už mnohem dříve prozradila, že si velmi užívá být matkou a nazývá mateřství jako “ nejúžasnější věc“. Kromě toho spolu se Sealem řekli, že si oba vždy přáli mít vělkou rodinu.

„Mají velkou a šťastnou rodinu, oni vždy chtěli velkou a skvělou rodinu,“ řekl jeden ze zdrojů blízkých Heidi a Sealovi.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *