Angelina Jolie je opět těhotná!

Napsal

Angelina JolieAngelinu Jolie zřejmě finanční krize nijak nepostihla, a proto si řekla, že by nebylo na škodu mít spolu s hercem Bradem Pittem dalšího potomka. Konkrétně se jedná o její sedmé, a jak uvedlo mnoho zdrojů, Angelina je z nadcházejícího přírůstku do rodiny nadšená. Jeden z blízkých zdrojů slavné dvojice dokonce uvedl, že Angelina je za polovinou druhého měsíce těhotenství.„Ano Angelina je těhotná,“ uvedl zdroj magazínu Star. „Je nadšená a uvedla, že své těhotenství tušila ještě před tím, než se vše potvrdilo.“

Zdroj dále vysvětlil, že Angelina spolu s Bradem ještě těhotenství oficiálně nepotvrdili, jelikož teď musí čelit několika problémům, kterým je jejich vztah v poslední době vystaven.

“ Pár se o dítě snažil v několika posledních měsících, ale i přesto byly totálne v šoku, když to zjistili. Angie a Brad se v poslední době spolu strašně hádali, proto to vypadalo, že se jim zplodit dalšího potomka nepodaří.“

Nejnovější zprávy totiž ukazují na fakt, že Angelina načapala Brada jak masíruje chůvu jejich dětí ve chvíli, kdy usnuly. Pro herečku to byl takový šok, že Brada vyfackovala a následně vykopla ze své ložnice. „Stalo se to právě v té době, protože vztah mezi nimi byl dost špatný, „ uvedl další ze zdrojů Star magzínu.

Angeline Jolie a Brad spolu začali chodit v roce 2005. Mají 3 vlastní děti: dceru Shiloh Nouvel Jolie-Pitt (3), která se narodila 27. května 2006, a dvojčata Knox Leon a Vivienne Marcheline, kteří přišly na svět 12.července 2008. Kromě nich má pár také tři adopotované děti- Maddox Chivan Jolie-Pitt (8), Pax Thien Jolie- Pitt (5) a Zaharu Marley Jolie-Pitt (4).

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *