100 nejvlivnějších celebrit, první místo získala Angelina Jolie

Napsal

100 nejvlivnějších celebrit, první místo získala Angelina JolieZajímá vás, kdo je v na světě tou nejvlivnější celebritou? Že by třeba herec Johnny Depp (45), nebo Scarlett Johansson (24)? Ani jedno ani druhé. První místo ve Forbes časopisu totiž získala krásná herečka Angelina Jolie (34). Ve svém pravidelném ročníku se tak na minulé místo moderátorky Oprah Winfrey(55) probojovala matka šesti dětí. Samotná Jolie se umístila na prvním místě, které ještě před rokem okupovala moderátorka Oprah Winfrey, která skončila na druhém místě i přes to, že sama vydělává více peněz, než Angelina.

Seznam obsahuje jména televizních a hudebních celebrit, ale nechybějí ani hvězdy sportu. Zajímavostí však je, že Angelina Jolie se minulý rok umístila se svými 27 miliony dolary na třetím místě, ale k bronzovému žebříčku jí dopomohla hlavně její sláva.  Oprah, která si vydělá svojí show 275 milionů dolarů se i přesto na první místo nedostala.

„Jolie byla vždy schopná přilákat pozornost bulváru a získat Oscara, ale letos opravdu přišla na způsob, jak si vydělat skutečné peníze,“ uvedl časopis. Kromě toho Angelinu popisuje jako krásnou, talentovanou a bohatou celebritu.

Za Oprah a Angie se na třetím místě umístila zpěvačka Madonna (50) a těsně za ní na čtvrtém , pátem a šestém místě Beyoncé Knowles (27), Tyger Woods a Bruce Spingsteen. Sedmé místo si vysloužil spisovatel Steven Spielberg. Osmičku získala herečka Jennifer Aniston (40) a na devátém místě její bývalý a zároveň miláček Angeliny Brad Pitt (45).Na desátém, tedy posledním místě se umístil Kobe Bryant.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *